Facebook - fryzjer Katowice Google+ fryzjer Katowice Youtube - fryzjer Katowice Instagram - fryzjer Katowice Wirtualna Panorama 3D - fryzjer Katowice Miejsca Google - fryzjer Katowice

O nas

Przedstawiamy nasz zespół :) Korzystając z usług w naszym salonie macie Państwo pewność, że jesteście w  rękach najlepszych stylistów. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie  to wspólny mianownik stylistów THF. To co nas charakteryzuje to autorskie techniki  strzyżeń, które gwarantują,że po powrocie do domu przy drobnej stylizacji  włosy będą się dobrze układały, a nie tylko na świeżo po wyjściu z salonu,

Malwina

Ponad 17 lat doświadczenia zawodowego zdobytego pod kierunkiem stylistów sieci THF. Dążąc do perfekcji nieustanie bierze udział w szkoleniach. Głównie specjalizuje się w koloryzacji i strzyżeniach. Zwyciężczyni II etapu ogólnopolskiego konkursu Hair Revolution 2015 w kategorii "UPIĘCIA I KOKI". Finalistka Konkursu Hair Revolution 2015 -  "SAMURAI CODE"   

 

Damian

Związany z branżą fryzjerską od ponad 8 lat. Od samego początku kariery wiedział że edukacja jest tą ścieżką którą pragnie podążać. Wiedzę i doświadczenie zdobywał na licznych szkoleniach oraz wyjazdach (Wiedeń 2015) Zwycięzca I i III etapu ogólnopolskiego konkursu Hair Revolution 2015 w kategorii "STRZYŻENIE" oraz "KOLORYZACJA". Zdobywca II miejsca w finałowej gali konkursu Hair Revolution 2015 "SAMURAI CODE".

 

 

Adrianna

Pasjonatka i miłośniczka fryzjerstwa. Od ponad 7 lat rozwija swoje umiejętności i marzenia w zawodzie fryzjerstwa. Uczestnicząc w licznych szkoleniach ciągle rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Z Trendy Hair Fashion zawiązana jest od niedawna, Nieustannie podąża za nowościami branżowymi dzięki temu staje się profesjonalistką i artystką sztuki fryzjerskiej.

Dawid

Od ponad 6 lat rozwija swoją pasję, którą jest fryzjerstwo. Swoją niezwykłą fantazję i kreatywność wykorzystuje na co dzień w strzyżeniach oraz upięciach. Jego ambitnym celem, który nie odparcie realizuje jest dążenie do perfekcji wykonywanej pracy poprzez bezustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Victoria

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

 

 

 

 

" Twoje włosy w naszych rękach... "

Godziny otwarcia: Pn. - Pt. 9.00 - 20.00 ; Sob. 8.00 - 16.00 | Katowice, ul. Kochanowskiego 5, tel.: +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46